Standardní hliníkové profily

Jako první společnost s výhradním zastoupením v České republice můžeme našim zákazníkům nabídnout zcela novou a technologicky nejpokročilejší ochranu všech povrchových úprav hliníkových profilů pomoci speciálního ochranného laku, který byl vyvíjen ve spolupráci s předními univerzitami v Rusku a Vysokou školou báňskou.

Pryžové EPDM, PVC a silikonové těsnící profily

Vyrábíme těsnění z kompaktní i lehčené pryže, dále těsnění z EPDM, PVC, TPE materiálu a silikonu.

Komponenty a hliníkové profily pro výrobce stíníci techniky

Společnost TORISORT GROUP má dlouhodobou tradici ve výrobě komponentů pro stínící techniku. V tomto oboru jsme se stali předním výrobcem a dodavatelem v České republice.

Hliníkové a těsnící profily pro výrobce bazénových zastřešení

Specializujeme se na výrobu výkresových hliníkových profilů pro zákazníky, kteří vyrábějí haly, bazénové zastřešení, prosvětlovací pásy, světlíky a ostatní prostory vyžadující zakrytí.

Plasty a plastové výlisky

Plastové výlisky z našeho portfolia jsou vyráběny nejmodernějšími vstřikovacími lisy pro lisování plastových výrobků.

CNC a obráběné díly

Vyrábíme přípravky, přesné součásti a tvarově složité dílce dle dodané dokumentace, případně nabízíme vlastní vývoj.

O nás


Společnost TORISORT GROUP s.r.o. působí v České republice oblasti obchodu od roku 2010 a navazuje na předchozí bohaté zkušenosti z oblasti dodávek a servisu firmám ve stavebnictví, montáží hal, prosvětlovacích systémů, zastřešení, bazénových zastřešení, automobilového průmyslu a mnoha dalších odvětvích.

Během této doby jsme získali mnoho zkušeností s novými technologiemi a trendy v oblasti zpracování a výroby EPDM profilů, plastů, hliníku a ostatních materiálů používaných ve stavebnictví.

Domluvte si s námi schůzku

Co říkají zákazníci

Test… Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer tortor libero, vulputate ut augue nec, rhoncus cursus sapien. Duis imperdiet elit in consectetur tincidunt. Aliquam luctus blandit mauris et varius. Nulla molestie molestie sem, sit amet consectetur nunc aliquam id.

David Konečný
Štramberská 515/45, 703 00 Ostrava
tel.: +420 606 054 962

2015-2017 / Torisort group s.r.o.