Über uns

Společnost TORISORT GROUP s.r.o. působí v České republice oblasti obchodu od roku 2010 a navazuje na předchozí bohaté zkušenosti z oblasti dodávek a servisu firmám ve stavebnictví, montáží hal, prosvětlovacích systémů, zastřešení, bazénových zastřešení, automobilového průmyslu a mnoha dalších odvětvích.

Během této doby jsme získali mnoho zkušeností s novými technologiemi a trendy v oblasti zpracování a výroby EPDM profilů, plastů, hliníku a ostatních materiálů používaných ve stavebnictví.

Jednotlivé oblasti činností jsou v rámci

firmy organizovány do šesti samostatných divizí:

• Výkresové a standardní hliníkové profily

• Pryžové EPDM,PVC a silikonové těsnící profily

• Komponenty a hliníkové profily pro výrobce stínící techniky

• Těsnící a hliníkové profily pro výrobce zastřešení bazénů

• CNC obráběné komponenty

• Plasty a plastové výlisky

V současné době nabízíme široký sortiment EPDM pryžových profilů, těsnících pryží, plastových výlisků, hliníkových a nerezových profilů a plechů.

Nad rámec těchto služeb jsme schopni zajistit celou řadu doplňkových služeb jako je pomoc při výrobě a vývoji nových EPDM profilů, výkresových hliníkových profilů, zhotovení plastových výlisků dle požadavků zákazníků a rovněž zajistit balení dle specifických požadavků zákazníků.

Pokud budete mít jakékoliv specifické přání, které nenajdete ve standardní nabídce naši společnosti, neváhejte se na nás obrátit se svým požadavkem pomocí poptávkového formuláře nebo kontaktních mailů.

Dopravu zajišťujeme po celé území České republiky prostřednictvím služeb dopravních systémů a pošty dle přání zákazníka.

U Studia 2253/20, 700 30 Ostrava
tel.: +420 777 011 234

2015-2021 / TORISORT GROUP s.r.o.