Pryžové EPDM, PVC a silikonové těsnící profily

Vyrábíme těsnění z kompaktní i lehčené pryže, dále těsnění z EPDM, PVC, TPE materiálu a silikonu. Těsnění mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, ozónu a vyšším teplotám, proto se hodí na venkovní konstrukce, střechy, pergoly, zastřešení bazénů, apod. 

Plastové ukončovací profily

Různé tvary a velikosti pro sprchové kouty, zimní zahrady, skleněné výplně.

CNC a obráběné díly

Vyrábíme přípravky, přesné součásti a tvarově složité dílce dle dodané dokumentace, případně nabízíme vlastní vývoj. Naše výrobky a komponenty dodáváme předním evropským lídrům v oblasti výroby stínící techniky.

Univerzální čistič – čistící houbičky – brusné bloky – zrnitost 240

Pro montáže konstrukcí z eloxovaného hliníku máme neocenitelnou pomůcku – čistící houbičky velmi jemné zrnitosti 240, které dokážou vyčistit povrch a nepoškrábat jej. Jsou univerzálně použitelné i pro jiné materiály, a proto je označujeme jako univerzální čistič.

Výjimečnou schopnost vyčistit eloxované hliníkové povrchy, aniž by došlo k jejich poškrábání, oceňují montéři hliníkových konstrukcí – zastřešení bazénů apod.

O nás


Společnost TORISORT GROUP s.r.o. působí v České republice oblasti obchodu od roku 2010 a navazuje na předchozí bohaté zkušenosti z oblasti dodávek a servisu firmám ve stavebnictví, montáží hal, prosvětlovacích systémů, zastřešení, bazénových zastřešení a mnoha dalších odvětvích.

Během této doby jsme získali mnoho zkušeností s novými technologiemi a trendy v oblasti zpracování a výroby EPDM profilů, plastů, komponentů pro stínící techniku a ostatních materiálů používaných ve stavebnictví.

Nabízíme také unikátní univerzálně použitelnou kostku pro dokončování a začištění. Je velmi účinná, má gumový základ (elastická) – použitelná až do úplného opotřebení. Odstraňuje lehké povrchové vady materiálů vzniklé mechanicky nebo oxidací. Vhodná pro povrchovou úpravu hliníku, kovů, barevných povrchů, dřeva, kůže a gumy. Lze ji použít v kombinaci s vodou, rozpouštědly nebo s čistícími prostředky.

Pro montáže konstrukcí z eloxovaného hliníku je to neocenitelná pomůcka, protože dokáže vyčistit povrch a nepoškrábat jej. Je univerzálně použitelná i pro jiné materiály, a proto ji označujeme jako univerzální čistič.

Oceanik Logo

Domluvte si s námi schůzku

Šedesátá 7015, 760 01 Zlín
tel.: +420 777 011 234

2015-2024 / TORISORT GROUP s.r.o.