O nás

Společnost TORISORT GROUP s.r.o. působí v České republice oblasti obchodu od roku 2010 a navazuje na předchozí bohaté zkušenosti z oblasti dodávek a servisu firmám ve stavebnictví, montáží hal, prosvětlovacích systémů, zastřešení, bazénových zastřešení a mnoha dalších odvětvích.

Během této doby jsme získali mnoho zkušeností s novými technologiemi a trendy v oblasti zpracování a výroby EPDM profilů, plastů, komponentů pro stínící techniku a ostatních materiálů používaných ve stavebnictví.

V současné době se naše společnost zabývá těmito oblastmi činností:

   • Pryžové EPDM, PVC a silikonové těsnící profily

• CNC a obráběné komponenty

• Plasty a plastové výlisky

 • Univerzální čistič

Nad rámec těchto služeb jsme schopni zajistit celou řadu doplňkových služeb jako je pomoc při výrobě a vývoji nových EPDM profilů, zhotovení plastových výlisků dle požadavků zákazníků a rovněž zajistit balení dle specifických požadavků zákazníků.

Pokud budete mít jakékoliv specifické přání, které nenajdete ve standardní nabídce naši společnosti, neváhejte se na nás obrátit se svým požadavkem pomocí poptávkového formuláře nebo kontaktních mailů.

Dopravu zajišťujeme po celé území České republiky prostřednictvím služeb dopravních systémů a pošty dle přání zákazníka.

Vratimovská 681/80, 719 00 Ostrava-Kunčice
tel.: +420 777 011 234

2015-2022 / TORISORT GROUP s.r.o.